wtorek, 8 stycznia 2013

Ryżowy okularnik

Dzień dobry we wtorek!

U nas dziś w bento radosny okularnik (ryż brązowy, kukurydza, groszek, zioła prowansalskie). 

A Wy nosicie okulary? My od niedawna nosimy oboje okulary do czytania przy komputerze. To chyba choroba naszych czasów - zepsuty wzrok od nadmiaru pracy przy monitorze
.

9 komentarzy:

 1. Okulary noszę wieczorami, a przez większość dnia soczewki. Komputer niestety faktycznie nie ma zmiłowania dla naszych oczu. A w bento przesympatyczny pan z bujną czupryną. Takiemu z okularami nawet do twarzy ^^. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam taki moment, że byłam okularnicą. Na razie już nie muszę być, ale to pewnie tylko kwestia czasu. :) Fajna kompozycja. No i znowu mi przypomniałaś o brązowym ryżu, o którym ja ciągle zapominam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma naukowych dowodów na to, że praca z monitorami ekranowymi powoduje uszkodzenia wzroku (tak samo, jak czytanie przy niewystarczającym świetle), choć oczywiście dyskomfort z nią związany jest spory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny motyw ;) I na pewno pyszne śniadanie! ;) Pozdrawiam i miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie wygląda okularnik:D ja nosiłam przez 10 lat okulary i cieszę się, że już nie muszę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Same w sobie monitory nie szkodzą oczom, ale długotrwałe przesiadywanie przed ekranem ma wpływ na wysuszanie oka, zmusza mięśnie oka do nienaturalnego wysiłku itp. Co ja będę się rozpisywał:
  http://www.soczewkikontaktowe.pl/wady-wzroku/artykuly/uzytkowanie-monitorow-komputerowych.html
  A okularnik prosty, lecz apetyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kolejne uśmiechnięte pudełko.. rety, ja je chcę!:-))

  OdpowiedzUsuń
 8. nie dość że okularnik to jeszcze szczerbaty!:) ja nie noszę okularów i wzrok mam nadal dobry, mimo że przed kompem siedzę i w pracy (8h) i po pracy - tak dla przyjemności:))) chyba zależy od predyspozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam =')) Ja na szczęście jeszcze nie noszę okularów, ale pewnie za jakiś czas też będę zmuszona...='D Buźka wygląda ślicznie xD Brutalnie taką zjeść xP

  OdpowiedzUsuń

Cześć, uwielbiam czytać komentarze i na nie odpowiadać. Więc komentuj: